Jak umówić się na wizytę ONLINE?

  • by

Wyjątkowe sytuacje, wymagają wyjątkowych rozwiązań. Dlatego umożliwiam moim pacjentom wizyty online. Podczas takiego spotkania mogę określić naturę problemu, wyjaśnić dlaczego powstała dysfunkcja oraz dobrać indywidualne ćwiczenia, których uczę demonstrując je i kontrolując, jak pacjent je wykona.

W tym niepewnym czasie, jesteśmy mocno podatni na brak ruchu, błędy żywieniowe czy ten paskudny STRES. Wszystko to sprzyja przeciążeniom i zaburzaniu funkcji.

Jak umówić się na wizytę ONLINE?

Tak samo jak na wizytę w gabinecie – należy do mnie zadzwonić lub napisać (nr. poniżej). Wówczas umawiamy się na konkretną datę i godzinę. Jeśli masz konto na Facebooku, zdzwaniamy się przez Messenger.

Jeśli nie – będę potrzebował Twojego maila, żeby zaprosić Cię do spotkania w programie Zoom. Żeby nie tracić czasu, można przygotować sobie program wcześniej (https://zoom.us/download)

Upewnij się że masz sprawną kamerę, mikrofon oraz głośniki/słuchawki. Jeśli korzystasz z telefonu to nie powinno być problemu.

Przygotuj trochę miejsca w pokoju do ćwiczeń, aby dało się położyć na podłodze lub wykonać swobodnie ruchy w pozycji stojącej.

Koszt konsultacji online to 60 zł za 30-40 min. W zależności od potrzeb może się wydłużyć.